70 Konferencja Machine-Tech – 1 miejsce na Największym Kongresie Utrzymania Ruchu na Śląsku w Zabrzu

Pozostałe wpisy
70 Konferencja Machine-Tech

W dniach 12-13 września 2019 uczestniczyliśmy w Największym Kongresie Utrzymania Ruchu na Śląsku w Zabrzu – zdobyliśmy 1 nagrodę.
Było to unikalne wydarzenie łączące, w jednym miejscu wszystkie branże. Tematem przewodnim spotkania były: “Innowacyjne Maszyny i Urządzenia, Oszczędne Technologie i Rozwiązania. Bezpieczeństwo, Niezawodność”. Konferencja pomogła nam poszerzyć wiedzę z obszaru utrzymania ruchu, dotyczących niezawodności i niskiej awaryjności parku maszynowego.

Przed licznie zebraną kadrą inżynieryjną- inwestycyjną, odpowiedzialną za utrzymanie ruchu, zaprezentowaliśmy naszą firmę oraz zakres działań, jakie prowadzimy- modernizacje oświetlenia, które są potrzebne w każdej branży. Uświadomiliśmy uczestnikom jak wiele nas łączy. Udowodniliśmy, że dobrze dobrane oświetlenie jest potrzebne m.in. do efektywniejszej pracy i wydajności. Udzieliliśmy fachowych porad i wskazaliśmy właściwe pierwsze kroki do modernizacji oświetlenia.

Na Kongresie nawiązaliśmy wiele kontaktów handlowych, poznaliśmy oczekiwania klientów, uzyskaliśmy informacje o planowanych w najbliższym czasie modernizacjach oraz inwestycjach. Nasz udział w Kongresie oceniamy bardzo pozytywnie, było to dla nas bardzo miłe doświadczenie. Dziękujemy za zaproszenie!

Poprzedni wpis
Kolejna udana modernizacja
Następny wpis
W dniach 2-3.10.2019r. wzięliśmy udział w Targach MAINTENANCE w Krakowie
Menu