O firmie

Nasza spółka istnieje na rynku od 2015 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija, pomagając klientom z całej Polski.

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.

Drucker Peter

Nasza spółka istnieje na rynku od 2015 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija, pomagając klientom z całej Polski. Do tej pory zaufała nam ponad setka instytucji. Nasza skuteczność jest związana z celem, którym jest przede wszystkim zadowolenie klienta i nawiązanie długofalowej współpracy. Z naszych usług chętnie korzysta administracja nieruchomości, przedstawiciele placówek oświaty i wiele innych. Skuteczne zarządzanie obiektami wymaga odpowiedniego podejścia do optymalizacji kosztów, dlatego wykonamy dla Państwa kalkulacje zwrotu inwestycji.

Z naszych usług chętnie korzysta administracja nieruchomości, przedstawiciele placówek oświaty i wiele innych. Skuteczne zarządzanie obiektami wymaga odpowiedniego podejścia do optymalizacji kosztów, dlatego wykonamy dla Państwa kalkulacje zwrotu inwestycji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzenie modernizacji jest kosztowną inwestycją, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc przy finansowaniu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego klienci zawsze mogą liczyć na idealnie dopasowane oświetlenie do ich potrzeb. Wszystkie wykonane przez nas modernizacje zostają objęte 5-letnią gwarancją.

LUXMAT – kompleksowa obsługa na każdym etapie współpracy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą

Menu