Firma oświetleniowa

Nasza spółka istnieje na rynku od 2015 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija, pomagając klientom z całej Polski.

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.

Drucker Peter

Nasza spółka istnieje na rynku od 2015 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija, pomagając klientom z całej Polski. Do tej pory zaufała nam ponad setka instytucji. Nasza skuteczność jest związana z celem, którym jest przede wszystkim zadowolenie klienta i nawiązanie długofalowej współpracy. Z naszych usług chętnie korzysta administracja nieruchomości, przedstawiciele placówek oświaty i wiele innych. Skuteczne zarządzanie obiektami wymaga odpowiedniego podejścia do optymalizacji kosztów, dlatego wykonamy dla Państwa kalkulacje zwrotu inwestycji.

Z naszych usług chętnie korzysta administracja nieruchomości, przedstawiciele placówek oświaty i wiele innych. Skuteczne zarządzanie obiektami wymaga odpowiedniego podejścia do optymalizacji kosztów, dlatego wykonamy dla Państwa kalkulacje zwrotu inwestycji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzenie modernizacji jest kosztowną inwestycją, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc przy finansowaniu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego klienci zawsze mogą liczyć na idealnie dopasowane oświetlenie do ich potrzeb. Wszystkie wykonane przez nas modernizacje zostają objęte 5-letnią gwarancją.

Producent oświetlenia LED – Opraw oświetleniowych

 

Wykonujemy nie tylko modernizacje, ponieważ nasza firma to także producent oświetlenia LED- opraw oświetleniowych LED. Z tego powodu jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wysokiej jakości, pomijając marże sklepów czy hurtowni. Nasi inżynierowie wyróżniają się innowacyjnym podejściem, które pozwala nam tworzyć niezawodne lampy LED, których żywotność wynosi nawet 130 000 godzin ciągłego świecenia! Nasza firma oświetleniowa współpracuje z klientami z wielu branż, zawsze dopasowując projekt modernizacji do wymagań danego obiektu – zarówno pod względem stworzenia warunków komfortowych, ale też zgodnych z obowiązującymi przepisami BHP, co jest szczególnie ważne w kontekście np. przemysłu czy oświetlenia biurowego. Jako producent opraw oświetleniowych możemy przygotować produkty odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

LUXMAT – kompleksowa obsługa na każdym etapie współpracy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą

Menu