Oświetlenie miejskie LED

Odpowiednia jakość oświetlenia jest kluczowa nie tylko w przypadku zamkniętych pomieszczeń, ale również na otwartych przestrzeniach wymagających zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Oświetlenie miejskie jest elementem wyposażenia miasta, bez którego niemożliwe byłoby codzienne funkcjonowanie jego mieszkańców. Korzystanie z wielu miejsc w przestrzeni miejskiej nie byłoby możliwe, gdyby nie właściwe oświetlenie miejskie, zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa. Z tego powodu szczególnie warto zadbać o modernizację tego typu systemów oświetlenia, aby możliwe było wprowadzenie istotnych oszczędności, przy zachowaniu wysokiej jakości oświetlenia miejskiego.

Oprawy parkowe LED

Oświetlenie miejskie w wielu miastach w Polsce może pozostawiać wiele do życzenia. Choć spełnia swoją funkcję, nie można mówić o żadnych oszczędnościach. Przestarzałe systemy oświetleniowe oparte zazwyczaj na wysoce energochłonnych lampach rtęciowych, sodowych lub metalohalogenkowych nie są w stanie zapewnić miastu oszczędności, które w długoletniej perspektywie mogłyby znacząco poprawić stan budżetu miejskiego.

 • Rozwiązaniem dającym możliwość długofalowego pozyskiwania oszczędności jest modernizacja oświetlenia miejskiego. Zastosowanie wysokiej jakości parkowych opraw lamp LED to innowacyjne rozwiązanie zaawansowane technicznie, zapewniające profesjonalne oświetlenie na otwartych przestrzeniach, które jednocześnie nie generuje dużych kosztów. W przypadku przestrzeni miejskich jest to szczególnie ważne, ponieważ zaoszczędzone środki mogą z powodzeniem zostać wykorzystane na dalszy rozwój miasta. Nasza profesjonalna obsługa zapewnia dostosowanie oferty ściśle do potrzeb danej przestrzeni – wycenę konstruujemy wyłącznie w oparciu o konieczność wykorzystania rozwiązań, które mają za zadanie poprawić stan oświetlenia miejskiego.

  Oświetlenie parkowe

  W każdym mieście znajduje się wiele otwartych przestrzeni, które wymagają zastosowania profesjonalnego systemu oświetleniowego dla zachowania bezpieczeństwa oraz komfortu jego mieszkańców.

  Oświetlenie parkowe to jeden z aspektów, na które warto zwrócić szczególną uwagę przy modernizacji oświetlenia miejskiego. Dzięki naszemu profesjonalnemu audytowi oraz analizie potrzeb Twojego miasta jesteśmy w stanie dopasować ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Nowoczesne oświetlenie – oprawy parkowe LED umożliwia bezpieczne korzystanie z terenów zielonych o każdej porze.

  Oświetlenie przejścia dla pieszych

  W kwestii bezpieczeństwa przestrzeni miejskich szczególną uwagę należy zwrócić również na oświetlenie przejścia dla pieszych, dzięki któremu ruch może odbywać się w sposób niezakłócony przez całą dobę.

  Modernizacja oświetlenia miejskiego i ulicznego

  Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej pozwoliło nam na skonstruowaniu oferty, która opiera się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze klienta. Prace rozpoczynamy od profesjonalnego audytu, w trakcie którego bierzemy pod uwagę wszystkie indywidualne predyspozycje. Gotowy projekt jest w zatem w pełni dostosowany do potrzeb miasta. Nasza usługa opiera się na indywidualnej kalkulacji kosztów, która ma za zadanie zapewnić jak największe oszczędności. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu finansowania, a także profesjonalny montaż oraz kontrole. Zapraszamy do współpracy.

Menu