Oświetlenie sklepowe LED

Dobre oświetlenie sklepowe to podstawa zapewnienia odpowiedniej ekspozycji produktów, ale też komfortu dla obsługi oraz klientów robiących zakupy. Z tego powodu warto zatroszczyć się o dobre oprawy oświetleniowe! Oferujemy wykonanie modernizacji na lampy LED, dzięki którym można znacznie zmniejszyć rachunki za prąd, ciesząc się jeszcze lepszym oświetleniem. Zapraszamy do współpracy!

Oświetlenie sklepowe - technologia LED

Oświetlenie miejskie w wielu miastach w Polsce może pozostawiać wiele do życzenia. Choć spełnia swoją funkcję, nie można mówić o żadnych oszczędnościach. Przestarzałe systemy oświetleniowe oparte zazwyczaj na wysoce energochłonnych lampach rtęciowych, sodowych lub metalohalogenkowych nie są w stanie zapewnić miastu oszczędności, które w długoletniej perspektywie mogłyby znacząco poprawić stan budżetu miejskiego.

 • Istnieje wiele czynników wpływających na komfort przebywania w danej powierzchni i niewątpliwie oświetlenie jest jednym z nich. Niedostateczna moc lamp może sprawić, że klienci będą mieli problem ze znalezieniem interesujących ich produktów, a przy tym ich wzrok będzie się szybko męczyć. Dotyczy to również pracowników sklepu, dlatego właśnie warto przeprowadzić modernizację.Technologia LED jest obecnie najpopularniejsza w branży oświetlenia. Żarówki te cechują się kilkukrotnie dłuższą żywotnością od tradycyjnych odpowiedników, która sięga nawet 100 000 godzin ciągłego świecenia. Jednocześnie wyróżniają się świetną skutecznością świetlną (ilością wyemitowanych lumenów na jeden wat). Z tego powodu są doceniane za energooszczędność. 

  Oświetlenie sklepowe sufitowe

   

  Nasi specjaliści mogą pomóc w zaplanowaniu oświetlenia sufitowego, które jest szczególnie istotne dla klientów oraz pracowników wewnątrz obiektu. Neutralna barwa lamp oraz dobry współczynnik oddawania barw sprawią, że wzrok osób w danej przestrzeni nie będzie się męczyć, a produkty będą się dobrze prezentować. Dysponujemy rozwiązaniami, które sprawdzają się w sklepach z zakresu różnych branż, ponieważ nasze oprawy mogą skutecznie pracować nawet w trudnych warunkach.

   

  Oświetlenie witryny sklepowej

   

  Oświetlenie witryny sklepowej jest równie istotne, ponieważ w tym przypadku lampy nieraz świecą przez całą dobę, promując poszczególne produkty. Z tego powodu warto postawić na oszczędną technologię, którą jest LED. Zaprojektujemy układ opraw w taki sposób, żeby zapewnić dobrą prezencję towarów.

   

  Oświetlenie sklepowe LED – dlaczego warto?

   

  Modernizacja oświetlenia na LED jest przede wszystkim opłacalna, ponieważ pozwala ograniczyć koszty eksploatacyjne lamp nawet o 80%! Z tego powodu inwestycja może stosunkowo szybko się zwrócić.

   

  Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w technice oświetlenia, dlatego możemy zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia. Podczas współpracy z klientem wykonujemy profesjonalny audyt, który pozwala określić potrzeby danej przestrzeni. Później robimy wstępne kalkulacje energooszczędności oraz czasu zwrotu inwestycji. Po stworzeniu projektu przechodzimy do jego wdrożenia. Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy produktów. Jeżeli jest taka potrzeba, pomagamy również w finansowaniu modernizacji oświetlenia na jasnych zasadach. Gwarantujemy też kompleksową obsługę wraz z serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. W razie pytań prosimy o kontakt.

Menu